Ty zaprezentuj się najlepiej jak potrafisz, a my sprawimy by klient zobaczył Twoją ofertę.

Dostarczamy Ci sprytne narzędzie, dzięki któremu w łatwy sposób będzie mógł dotrzeć do klientów. Dzięki fotoigrzyska.pl możesz się zaprezentować, przedstawić swoje galerie fotograficzne, opisać siebie. Jeśli masz sklep zaprezentować produkty, jeśli masz studio, zaprezentować porfolio. Zrób dobre wrażenie – my zajmiemy się resztą.


dodaj-wpis

1. Dodaj swoje usługi lub stronę

Opisz co robisz i co możesz zrobić dla innych, załaduj galerię zdjęć, dodaj link do swojej strony lub sieci społecznościowej, podaj dokładny adres i godziny otwarcia, pozostaw kontakt telefoniczny i/lub email. Pozostaw inne przydatne informacje, aby klienci łatwo mogli się z Tobą skontaktować.

Zobacz jak może wyglądać Twój wpis →


daj-sie-odnalezc2

2. Zostań odnaleziony przez użytkowników

Po zatwierdzeniu Twojego wpisu pojawi się on na stronie w wybranej przez Ciebie kategoriach i mieście. Od tego momentu będzie wyświetlał się w kategoriach usług, na stronach miast, województw, oraz będzie możliwy do oduszkania w wyszukiwarce. Dodatkowo jeśli wybierzesz pakiet premium – wtedy Twoja strona będzie widoczna najwyżej w kategoriach, dodatkowo wpisy premium wyświetlamy w pasku bocznym po prawej stronie.

Dodaj swoją stronę →


opinie

3. Zwiększ zarobki

Kiedy już Twoja strona będzie odwiedzana, a dzięki reklamie zyskasz nowych klientów – będziesz mógł ich zyskać jeszcze więcej dzięki możliwości pozostawienia rekomendacji. To dzięki nim użytkownicy podejmują decyzje. Zbieraj pozytywne opinie od internautów i buduj zaufanie – niezależnie czy prowadzisz sklep, czy świadczysz usług fotograficzne, opinie zwiększą zainteresowania Twoją ofertą.

Pricing and Plans →


 

Ready to reach all of the people who matter most to your business?

Add Your Lising Now